ul. Wodzisławska 65, 44-200 Rybnik

Regulamin świadczenia usług w Salonie Cosmetics Park Total Beauty

Przed skorzystaniem z usług Salonu należy zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu.
Salon Kosmetyczny świadczy usługi kosmetyczne, fryzjerskie oraz podologiczne
1.
Zajmujemy się wykonywaniem wcześniej zaplanowanych i umówionych usług . Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu szacujemy, ile czasu należy zarezerwować na wizytę, dlatego niemożliwe jest jej skracanie przez rezygnację z części zabiegu lub wydłużanie przez domówienie usługi na samej wizycie.
2.
Rejestracja telefoniczna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 18.00
3.
System powiadomień o wizycie.

Na ok 24h przed umówionym terminem Klient otrzymuje wiadomość SMS z przypomnieniem o wizycie. Jeżeli w dniu poprzedzającym wizytę do godziny 18:00 klient nie powiadomi o jej ewentualnym anulowaniu przyjmuje się, że wizyta jest aktualna.
4.
Rezygnacja i odwoływanie wizyt w Cosmetics Park W interesie klienta jest powiadomienie salonu o jej odwołaniu. W przypadku wysłania wiadomości SMS prosimy o sprawdzenie czy wiadomość faktycznie została wysłana na prawidłowy numer salonu. 606 901 901.

PRZEDPŁATA
• Na zabiegi trwające powyżej 30 minut pobieramy zadatek w wysokości 50zł, za zabiegi trwające powyżej 1h zadatek w wysokości 100 zł. Zadatek jest bezzwrotny do wykorzystania na usługi świadczone w ramach danej branży.

Odwoływanie wizyt przy przedpłacie:
• Ewentualne odwołanie/ przełożenie wizyty należy zgłosić do 48h przed w przeciwnym razie zadatek przepada, aby zapisać się na kolejną wizytę należy ponownie wpłacić zadatek.
• Jeżeli Pacjent nie odwoła wizyty i nie stawi się w wyznaczonym terminie ponosi koszt 100% ceny zabiegu na który był zapisany. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem wszystkich kolejnych wizyt.

Zabiegi bez pobranej przedpłaty
• Odwołanie wizyty powinno nastąpić maksymalnie dzień roboczy przed planowanym zabiegiem.
• Jeżeli wizyta jest odwołana w dniu zabiegu pacjent ponosi 50% kosztu zabiegu na ktory byl zapisany
• Jeżeli Pacjent nie odwoła wizyty i nie stawi się w wyznaczonym terminie ponosi koszt 100% ceny zabiegu na który był zapisany. Brak wpłaty będzie skutkował anulowaniem wszystkich kolejnych wizy

5.
Terminowość w Cosmetics Park Total Beauty 

Pierwszeństwo mają klienci umówieni na wizytę. 
Ustalona godzina wizyty jest orientacyjna. Dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo przyjęci w wyznaczonym czasie, jednak procedury zabiegowe mają niekiedy trudne do ustalenia ramy czasowe. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkuminutowych opóźnień. Jeżeli opóźnienia zdarzają się większe zawsze staramy się Państwa niezwłocznie o tym informować. Nie mamy możliwości przyjmowania klientów przed wyznaczoną wcześniej godziną. Spóźnienie się na wizytę będzie skutkowało skróceniem czasu wizyty lub odmową przyjęcia Pacjenta. Dlatego prosimy o stawianie się na wizyty na czas.
6.
Specjaliści Cosmetics Park nie udzielają konsultacji telefonicznych. Klienci są konsultowani wyłącznie podczas umówionej wcześniej wizyty w gabinecie.
7.
Pierwsza wizyta w Cosmetics Park 

Na pierwszej wizycie w przypadku niektórych usług konieczne jest wypełnienie karty klienta i wywiadu, ze wszystkimi danymi koniecznymi do zidentyfikowania klienta oraz przeprowadzenia zabiegu. Sugerujemy przybycie 5 min przed planowaną godziną wizyty. Po konsultacji specjalista przedstawi klientowi plan zabiegowy oraz jej wstępny koszt. W przypadku zabiegów podologicznych oraz kosmetycznych ciała przed wizytą prosimy zadbać o higienę osobistą.
8.
Podczas prowadzenia terapii klient zobowiązany jest do ścisłego przestrzegania zaleceń specjalisty oraz stawiania się na wyznaczonych wizytach. Nawykowe przekładanie, niestosowanie się do zaleceń będzie skutkowało odmówieniem prowadzenia terapii.
9.
Formy płatności 

Każda wizyta jest odpłatna. Akceptujemy płatności gotówką i kartą. Odpłatność za świadczone usługi następuje po każdej wizycie. Jeżeli pacjent nie dysponuje należnością jest zobowiązany prawnie do jej uregulowania (najdalej w ciągu 5 dni roboczych oraz pozostawienie swoich danych do wystawienia faktury) na podane konto lub osobiście w przeciwnym razie otrzyma listownie wezwanie do zapłaty. Fakturę na życzenie wystawiamy po wcześniejszym zgłoszeniu przed finalizacją wizyty
10.
Na zabiegi trwające powyżej 30 minut pobieramy zadatek w wysokości 50zł, na zabiegi trwające powyżej 1h pobieramy zadatek w wysokości 100 zł. Zadatek jest bezzwrotny, zadatek należy wpłacić na podane poniżej nr kont, numer konta dla usług kosmetycznych i podologicznych jest inny niż dla usług fryzjerskich. Numery kont oraz dane do przelewu widnieją w regulaminie, zadatek można również wpłacić gotówką. W przypadku rezygnacji tego samego dnia lub nie przyjścia na wizytę zadatek przepada. Zadatek należy wpłacić do 48 h od momentu umówienia wizyty, w razie braku płatności wizyta zostaje anulowana.
11.
Cennik Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z cennikiem dostępnym na stronie internetowej cosmeticspark.pl

Dane

Usługi Kosmetyczno Podologiczne
ul. Wodzisławka 65, 44-200 Rybnik
NUMER KONTA: 94 1600 1462 1899 3554 9000 0001
Tytuł: imię i nazwisko, numer kontaktowy
Usługi Fryzjerskie
ul. Wodzisłąwska 65 44-200 Rybnik
NUMER KONTA: 66 2030 0045 1110 0000 0267 6990
Tytuł: imię i nazwisko, numer kontaktowy

Regulamin Voucherów

- Vouchery podarunkowe upoważniają do skorzystania z usług w Salonie Cosmetics Park Total Beauty zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Vouchera. Vouchery zakupić można na usługi Fryzjerskie lub usługi Kosmetyczno-Podologiczne, można nimi płacić za wszystkie usługi ale tylko w ramach wybranego rodzaju usług. Vocher na usługi kosmetyczno podologiczne może być zrealizowany tylko w ramach tej oferty dostępnej na stronie internetowej, vocher na usługi fryzjerskie może być zrealizowane tylko na usługi fryzjerskie w ramach oferty dostępnej na stronie internetowej. Nie ma możliwości wymiany vochera wykupionego na usługi Fryzjerskie na Usługi Kosmetyczno Podologiczne i odwrotnie. - Vouchery są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać zakupiony voucher. Po upływie 3 miesięcy od daty zakupu Voucher traci ważność, a zawarta na nim wartość zostaje utracona. - Voucher można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług - Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Voucher Podarunkowy. - W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Voucher Podarunkowy uznany zostaje za zrealizowany. - Voucher należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu. - Vouchery nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania niewykorzystanej reszty w gotówce z Voucherów. - Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Voucheru jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Voucheru. Osoba obdarowana może wykorzystać Voucher jednorazowo lub też podczas kilku wizyt w Salonie. - Płatności Voucherem nie można łączyć z promocjami i rabatami. Vouchery imienne mogą być przeniesione na inną osobę z uprzednim dokonaniem tych zmian. - W przypadku utraty lub zniszczenia Voucheru Podarunkowego, Salon Cosmetics Park nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją. - Vouchery Podarunkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę. - Vouchery Podarunkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę. - Vouchery opiewające na daną kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne na wybrane usługi lub pakiety usług. - Vouchery można nabyć osobiście w recepcji Salonu Cosmetics Park. Nabycie Voucherów w Salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. częścią Voucherów Podarunkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Gabinetu SHA. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje jego warunki w całości.

* Salon Cosmetics Park Total Beauty zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez uprzedzenia. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania na stronie internetowej, wszelkie poprzednie wersje (publikowane w internecie bądź drukowane) tracą ważność.
Adres
ul Wodzisławska 65,
44-200, Rybnik.

Cosmetics Park

Usługi fryzjerskie i kosmetyczne, barber, kosmetologia estetyczna, stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp, usługi podologiczne, sprzedaż profesjonalnych kosmetyków.
Rezerwacje
Rezerwacje można umawiać nawet na 3 miesiące przed terminem. Umawianie terminów odbywa się telefonicznie pod numerem 606901901
Regulamin Salonu
2023 - Strona wypielęgnowana dla ❤️ klientów Cosmetics Park